One noon in the rainy Panariti of Corinthia
«Αυτά είναι τα κυκλώπεια τείχη», μας λέει ο Τιμολέων, συνεχίζοντας «άλλοι μας είπαν ότι είναι πελασγικά, βέβαια, αλλά δεν έχει γίνει κάποια επίσημη καταγραφή ή περαιτέρω έρευνα μέχρι στιγμής από την αρχαιολογική υπηρεσία».
One noon in the rainy Panariti of Corinthia
*Γράφει η Ιωάννα Δούρη
Αφηγήσου τη δική σου ιστορία για όποιο μέρος της περιοχής μας θέλεις και δες τo κείμενο και το όνομά σου, δημοσιευμένα στο #blog_of_the_town! Στείλε στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε...