Επίσκεψη Γάλλων μαθητών στο Δήμαρχο
03 Απριλίου 2015
Την Πέμπτη επισκέφτηκαν το Δήμαρχο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης Ηλία Ανδρικόπουλο, ομάδα μαθητών από το λύκειο " LYCEE AGRICOLE GEORGE SAND" του Δήμου Yssingeaux της Γαλλίας, μαζί με το δημοσιογράφο Γεώργιο Παλαμάρη, και αφού τους υποδέχτηκε συζήτησε μαζί τους, για θέματα που αφορούν την αγροτική και τουριστική ανάπτυξη του Δήμου και άλλα θέματα κοινού ενδιαφέροντος.
Στο τέλος ο Δήμαρχος αφού ανέδειξε τις ομορφιές και τα ιστορικά μνημεία της περιοχής, τους προσκάλεσε το καλοκαίρι να επισκεφτούν την περιοχή μαζί με τους φίλους και τις οικογένειές τους.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024