Aνοικτή πολιτική συζήτηση από τους εθελοντές του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης και του Γραφείου Διασύνδεσης Νέων
14 Απριλίου 2016
Οι εθελοντές του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης και του Γραφείου Διασύνδεσης Νέων, που λειτουργεί στο ΚΕΠ Ξυλοκάστρου, οργανώνουν σήμερα, 14/04/16, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου στις 18:00, ανοικτή πολιτική συζήτηση με θέμα την Ευρωπαϊκή Ένωση. Νέοι από την Ευρώπη θα συμμετέχουν στο debate που θα πραγματοποιηθεί στο κέντρο νεότητας με τίτλο "United States of Europe. Chance or nightmare?", με σκοπό την ανταλλαγή απόψεων και ενημέρωσης. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αγγλική γλώσσα.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024