Δημόσια πρόσκληση σε εθελοντές εκπαιδευτικούς για τη στελέχωση του Κοινωνικού Φροντιστηρίου του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης για το σχολικό έτος 2018-2019
04 Δεκεμβρίου 2018
Ο Δήμος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης στην προσπάθεια να λειτουργήσει ξανά το Κοινωνικό Φροντιστήριο, για μαθητές Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης απευθύνει έκκληση και δημόσια πρόσκληση, σε εκπαιδευτικούς (αδιόριστους, διορισμένους, συνταξιούχους), κατόχους πτυχίων με τίτλους σπουδών, να συμβάλλουν με τη συμμετοχή τους, αποδεικνύοντας έμπρακτα την αλληλεγγύη προς τους μαθητές και τις οικογένειες τους, με την εθελοντική προσφορά τους.
Όσοι ενδιαφέρονται να βοηθήσουν την προσπάθεια αυτή, παρακαλούνται να το δηλώσουν, συμπληρώνοντας τη σχετική δήλωση συμμετοχής, στην κυρία Δημητρακοπούλου (γραφείο Δημάρχου), τηλέφωνο επικοινωνίας 2743360201 έως και την Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2018.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024