Υπηρεσίες καθαριότητας
22 Φεβρουαρίου 2019
Το φαινόμενο της παρουσίας επίπλων, στρωμάτων και κλαδιών πεταμένα στους δρόμους, τα οποία εμποδίζουν την κυκλοφορία των πολιτών και αποτελούν εστία ρύπανσης, είναι πολύ συχνό. Ένα τηλέφωνο στην υπηρεσία καθαριότητας του Δήμου μας, αρκεί ώστε να διευκρινιστεί η ώρα που μπορούμε να βγάλουμε το ογκώδες αντικείμενο που επιθυμούμε να απορρίψουμε.
Ο Δήμος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης, σε συνεργασία με τους δημότες, φροντίζει για τη συλλογή των ογκωδών αντικειμένων έτσι ώστε να εξασφαλίζεται η καθαρή εικόνα του Δήμου μας.
Για την υπηρεσία καθαριότητας μπορείτε να απευθύνεστε στο τηλέφωνο: 2743 3 60209
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024