Δημοσίευμα σχετικά με την επέκταση αποχετευτικού δικτύου του Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης
07 Μαρτίου 2019
Αντί σχολίων στο λιβελογράφημα του αρχηγού της μείζονος μειοψηφίας του συνδυασμού Ανανεωτικής Συνεργασίας κ. Τσιώτου Βλάση, αντιπαραθέτουμε το ενημερωτικό σημείωμα του κ. Γεωργίου Βλάση, διευθυντή της Δ.Ε.Υ.Α.Ξ.Ε., σχετικά με τις ενέργειες που έχουν γίνει για την ένταξη στο πρόγραμμα «ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ Ι» με τίτλο «Ολοκληρωμένη διαχείριση αστικών λυμάτων για την προστασία της δημόσιας υγείας και την βελτίωση της ποιότητας των υπόγειων, επιφανειακών υδάτων και των ακτών κολύμβησης».
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024