Καθαρισμός Κάδων Απορριμμάτων Δήμου
17 Οκτωβρίου 2019
Η καθημερινότητα και η ποιότητα ζωής των δημοτών αποτελούν για εμάς μέγιστη προτεραιότητα από την πρώτη μέρα της νέας Δημοτικής θητείας. Έτσι λοιπόν η επιτακτική ανάγκη καθαρισμού των κάδων απορριμμάτων στον Δήμο μας γίνεται επιτέλους πραγματικότητα.
Μέσα σε δύο μέρες 250 κάδοι πλύθηκαν και απολυμάνθηκαν με ζεστό νερό και ειδικό καθαριστικό υγρό από το ειδικό καδοπλυντήριο της υπηρεσίας του Δήμου. Ο καθαρισμός θα συνεχιστεί τις επόμενες μέρες σε όλη την έκταση του Δήμου μας, εξασφαλίζοντας έτσι τις αυτονόητες συνθήκες υγιεινής και ποιότητας ζωής των δημοτών μας.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024