Πραγματοποίηση κοινού ΔΣ με την συμμετοχή πολιτειακών παραγόντων από τον Εμπορικό Σύλλογο Ξυλοκάστρου
08 Νοεμβρίου 2019
Ένα πολύ σημαντικό οικονομικό γεγονός λαμβάνει χώρα στην πόλη μας στις 9 & 10 Νοέμβριου, καθώς ο Εμπορικός Σύλλογος Ξυλοκάστρου σε συνεργασία με την Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Νοτίου Ελλάδος θα πραγματοποιήσουν κοινό ΔΣ με την συμμετοχή πολιτειακών παραγόντων, Τοπικής Αυτοδιοίκησης, Περιφέρειας & Επιμελητήριου με κύριο θέμα το ασφαλιστικό το οποίο από 1/1/2020 θα αλλάξει. Κοινός στόχος η συμφωνία κυρίων σημείων και αλλαγών πάνω στο νομοσχέδιο που προωθεί η κυβέρνηση προς όφελος της μικρομεσαίας επιχειρηματικότητας.
Ευχόμαστε καλή επιτυχία στις εργασίες του ΔΣ και ελπίζουμε η "Συμφωνία του Ξυλοκάστρου" να φέρει καλύτερες μέρες για την τοπική επιχειρηματικότητα ο βασικότερος μοχλός ανάπτυξης της πόλης μας.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024