Ημερίδα για τις Δημοτικές Διαδικτυακές Πύλες - 13/06/2008
13 Ιουνίου 2008
Μέσα στις προσεχείς ημέρες θα πραγματοποιηθεί ημερίδα στο δήμο Ξυλοκάστρου με θέμα τις Δημοτικές Διαδικτυακές Πύλες και συγκεκριμένα για τη νέα Διαδικτυακή Πύλη του Δήμου μας.
Μέσα στις προσεχείς ημέρες θα πραγματοποιηθεί ημερίδα στο δήμο Ξυλοκάστρου με θέμα τις Δημοτικές Διαδικτυακές Πύλες και συγκεκριμένα για τη νέα Διαδικτυακή Πύλη του Δήμου μας.
Στην ημερίδα θα γίνει μία παρουσίαση των πληροφοριών και των υπηρεσιών που θα παρέχει η Δημοτική Διαδικτυακή Πύλη του Ξυλοκάστρου. Ο σύνδεσμος της σελίδας στο Internet είναι ο παρακάτω:
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024