Πνευματικό Κέντρο - Εκθέση Ζωγραφικής κου Χρήστου Σούρλου
26 Μαΐου 2010
Το Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Ξυλοκάστρου σε συνεργασία με τη Δημοτική Βιβλιοθήκη καλεί τους μαθητές της Τετάρτης, Πέμπτης και Έκτης Δημοτικού το Σάββατο 29 Μαΐου στις 11.30 το πρωί στο χώρο της Δημοτικής Βιβλιοθήκης στο 2ο όροφο του Κέντρου Νεότητας, να ξεναγηθούν σε έκθεση ζωγραφικής του κου Χρήστου Σούρλου και με την ευκαιρία αυτή να γνωρίσουν, να εξοικειωθούν και να μιλήσουν για την τέχνη της ζωγραφικής με τη βοήθεια παιδαγωγού η οποία θα τα κατευθύνει.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024