Ηλεκτρονική Δημόσια Διαβούλευση
08 Ιουνίου 2010
Αγαπητοί συμπολίτες μας
του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης σας καλούμε σε ηλεκτρονική δημόσια διαβούλευση για να καταθέσετε τους προβληματισμούς σας, τις ιδέες σας και τις προτάσεις σας, για την αναπτυξιακή προοπτική του νέου Δήμου μας.
Η ενεργή συμμετοχή όλων σας είναι απαραίτητη για να συνδιαμορφώσουμε ένα πρόγραμμα που θα ανταποκρίνεται στις ανάγκες των πολλών, χωρίς να αποκλείει κανένα, με στόχους και όραμα για βιώσιμη ανάπτυξη που θα βελτιώνει την ποιότητα ζωής των συμπολιτών μας, λαμβάνοντας σοβαρά υπόψη την προστασία του περιβάλλοντος.
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης
Αντώνης Κλαδούχος
Δήμαρχος Ξυλοκάστρου
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024