Η γιορτή του Δημ. Παιδικού Σταθμού
14 Ιουνίου 2010
Σε μια πολύ ζεστή και χαρούμενη ατμόσφαιρα τα παιδάκια του Δημοτικού Παιδικού Σταθμού έκανα την καλοκαιρινή τους γιορτή.
Ο Δημ. Παιδικός Σταθμός την Παρασκευή 11 Ιουνίου έκανε την καθιερωμένη καλοκαιρινή γιορτή! Χαρούμενα ναυτάκια τα αγόρια, δινές κολυμβήτριες τα κορίτσια προσέφεραν ένα πολύ δροσερό και χαρούμενο πρωινό στους γονείς οι οποίοι περήφανοι καμάρωναν τα βλαστάρια τους.
Ο Δημ. Παιδικός Σταθμός, το προσωπικό και το Διοικητικό Συμβούλιο εύχονται υγεία στα παιδιά και στους γονείς και ένα ξεκούραστο χαρούμενο και δημιουργικό καλοκαίρι. Ο Δημ. Παιδικός Σταθμός παραμένει ανοιχτός μέχρι 31 Ιουλίου 2010
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024