Διενέργεια δειγματοληψιών σε τρία επιλεγμένα σημεία στα Μαύρα Λιθάρια
06 Απριλίου 2011
Στα πλαίσια του ερευνητικού προγράμματος "Βιοποικιλότητα και οικολογία των φαιοφυκών της Ανατολικής Μεσογείου", θα γίνουν δειγματοληψίες από Έλληνες και ξένους επιστήμονες σε τρία (3) επιλεγμένα σημεία στα Μαύρα Λιθάρια του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης την Πέμπτη 14 & Παρασκευή 15 Απριλίου.
Συντονιστής το προγράμματος είναι ο συμπατριώτης μας κ. Χρήστος Κατσαρός καθηγητής του τμήματος Βιολογίας τομέα Βοτανικής του Ε. Κ. Πανεπιστημίου Αθηνών.
Τον ευχαριστούμε θερμά που ενέταξε την περιοχή μας στο πρόγραμμα των δειγματοληψιών.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024