Συγχαρητήρια στην ομάδα ποδοσφαίρου του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου
06 Φεβρουαρίου 2015
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης, θα ήθελε να εκφράσει τα θερμότατα συγχαρητήρια του στις παίκτριες και τον προπονητή της ποδοσφαιρικής ομάδας κοριτσιών του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου, για τη νίκη τους (με σκορ 9-0) επί της ομάδας του Γενικού Λυκείου Ασπροπύργου, στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα.
Η νεανική ομάδα με τις επιτυχίες της στο άθλημα του ποδοσφαίρου, αποτελεί μια εξαιρετικά ελπιδοφόρα παρουσία όσον αφορά στο μέλλον του αθλητικού μέλλοντος του Δήμου μας. Τους ευχόμαστε ολόψυχα και εις ανώτερα.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΗΛΙΑΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024