Συγχαρητήρια στην ομάδα ποδοσφαίρου του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου
19 Φεβρουαρίου 2015
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης, εκφράζει θερμά συγχαρητήρια στις παίκτριες και τον προπονητή της ομάδας ποδοσφαίρου κοριτσιών του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου, που είχε ακόμη μια μεγάλη επιτυχία.
Στις 18 Φεβρουαρίου 2015 στα πλαίσια του Πανελλήνιου Σχολικού Πρωταθλήματος κατά τη Β’ φάση αγώνων (Νομών Κορινθίας και Αργολίδας) στο γήπεδο της Τύρηνθας έγινε αγώνας μεταξύ της ομάδας του ΓΕΛ Ξυλοκάστρου και του ΓΕΛ Άργους, ο οποίος έληξε ισόπαλος με σκορ 2-2. Κατά τη διαδικασία των πέναλτι το ΓΕΛ Ξυλοκάστρου νίκησε με αποτέλεσμα 3-0 και προκρίθηκε στην επόμενη φάση.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΗΛΙΑΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024