Επίσκεψη στις εγκαταστάσεις επεξεργασίας απορριμμάτων στο Δήμο Ευρώτα
30 Απριλίου 2015
Την Παρασκευή 24/4/2015 επισκέφθηκαν το Δήμο Ευρώτα ο Πρόεδρος του ΦΟΣΔΑ και Δήμαρχος Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος και ο Αντιδήμαρχος κ. Εμμ. Αλογογιάννης. Μαζί με το Δήμαρχο της περιοχής κ. Ιωάννη Γρυπιώτη περιηγήθηκαν στους χώρους εγκαταστάσεων επεξεργασίας απορριμμάτων και παρακολούθησαν τις διαδικασίες διαλογής.
Σήμερα που το πρόβλημα της διαχείρισης των απορριμμάτων στην Πελοπόννησο είναι τεράστιο, ο Δήμαρχος του Δήμου Ευρώτα έχει κάνει σημαντικά βήματα για την επίλυσή του.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024