Ο Δήμος Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης στην εκπομπή «Μένουμε Ελλάδα» της ΕΡΤ1
07 Αυγούστου 2015
Στο πλατό της εκπομπής «Μένουμε Ελλάδα» της ΕΡΤ1 βρέθηκε ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης Ηλίας Ανδρικόπουλος σε μια προσπάθεια ανάδειξης και προβολής του Δήμου μας σε πανελλαδικό επίπεδο.Το κάλεσμα στο studio της εκπομπής έγινε με πρωτοβουλία του συντοπίτη μας Αποστόλη Θεοδωρόπουλου που για πολλά χρόνια δραστηριοποιείται στη διαδικτυακή προβολή μέσα από μεγάλα διαφημιστικά web sites – portals
Τρίκαλα Κορινθίας Τουριστική πύλη και Οδηγός Αγοράς - Ξυλόκαστρο - Ενημερωτική Τουριστική Πύλη που διαχειρίζεται και από την τηλεοπτική προβολή ολόκληρης της περιοχής μας.Το πρόσφατο video «Ο Δήμος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης από ψηλά» δημιουργία του Αποστόλη Θεοδωρόπουλου, που έγινε με εντολή της Δημοτικής Αρχής, ήταν το έναυσμα για να προβάλουμε τις υπέροχες παραλίες, την τουριστική υποδομή και τα τοπικά προϊόντα που παράγουμε στο Δήμο μας.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024