Διανομή Τροφίμων από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
23 Δεκεμβρίου 2015
Το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης, στις 22 Δεκεμβρίου 2015, έκανε διανομή τροφίμων σε 88 οικογένειες δικαιούχων συνδημοτών μας. Εκτός από τα βασικά είδη τροφίμων, λόγω Χριστουγέννων, μοιράστηκαν κοτόπουλα, χοιρινό κρέας, φρούτα, λάδι, μελομακάρονα και κουραμπιέδες.Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε από καρδιάς, τους ανθρώπους που στήριξαν αυτή την προσπάθεια, έτσι ώστε τις άγιες μέρες των Χριστουγέννων, να γεμίσει το τραπέζι των συνδημοτών μας που βρίσκονται σε ανάγκη και να νιώσουν την συμπαράσταση και την αγάπη όλων μας. Η αγάπη αυτή και η αλληλεγγύη αποτελούν άλλωστε και το ουσιαστικό μήνυμα της γιορτής των Χριστουγέννων.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024