Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης
26 Ιανουαρίου 2016
Σε μια ζεστή ατμόσφαιρα πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας των υπάλληλων του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνηςτην Παρασκευή 22 Ιανουαρίου 2016, στις 13:30 το μεσημέρι, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου του Κέντρου Νεότητας Ξυλοκάστρου.Τη βασιλόπιτα ευλόγησε ο πατήρ Ιωάννης Γαλάνης, εφημέριος του Ιερού Ναού Αγίου Μακαρίου Ξυλοκάστρου, παρουσία της δημοτικής αρχής και των υπαλλήλων του Δήμου.
Ακολούθησε η κοπή της πίτας από το Δήμαρχο ο οποίος ευχήθηκε σ'όλους τους υπαλλήλους να έχουν μια καλή και δημιουργική χρονιά, τους ευχαρίστησε για την μέχρι τώρα συνεργασία και κάλεσε όλους να συνεχίσουν να εργάζονται με αγάπη και ζήλο για το Δήμο, ώστε να προσφέρουν τις καλύτερες υπηρεσίες στους συνδημότες.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024