Καλοκαιρινή εκδήλωση ΚΔΑΠ
07 Ιουλίου 2016
Η καλοκαιρινή εκδήλωση του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (Κ.Δ.Α.Π.) πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 5 Ιουλίου 2016 στις 20:30 στο θέατρο Άγγελος Σικελιανός.
Τα μικρά παιδάκια του ΚΔΑΠ επιδεικνύοντας το υποκριτικό τους ταλέντο παρουσίασαν τρία μουσικοθεατρικά έργα με θέμα «Ο πόλεμος των ψαριών», «Καλημέρα Ελλάδα», «Επαγγελματικός Προσανατολισμός» και καταχειροκροτήθηκαν για την πολύ αξιόλογη προσπάθεια από όλους τους παραβρισκόμενους. Ήταν πράγματι μία εξαιρετική και ευφάνταστη παράσταση, γεμάτη χρώματα, μουσική και τραγούδια.
Στην εκδήλωση έδωσαν το παρόν ο Αντιδήμαρχος κ. Δημήτρης Κάσσιος, ο Πρόεδρος της ΔΗΚΕΞΕ κ. Τάσος Γκιολής και η πρόεδρος της ΔΕΥΑΞΕ κα Σταυρούλα Μαγγίνα.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024