Σύσκεψη με βουλευτές ΣΥΡΙΖΑ και Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Κορινθίας
13 Σεπτεμβρίου 2016
Το μεσημέρι στις 12:00 ο Δήμαρχος είχε συνάντηση με τους βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ Ν. Κορινθίας κο Γιώργος Ψυχογιό, κα Μαρία Θελερίτη και κο Γιώργος Τσόγκα ώστε να τους ενημερώσει για τα προβλήματα που προέκυψαν στο Δήμο Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης από την έντονη κακοκαιρία που σημειώθηκε την 9η Σεπτεμβρίου.
Για τον ίδιο σκοπό βρέθηκε στις 03:30 το μεσημέρι στο Δημαρχείο, ο αντιπεριφερειάρχης κος Πελοπίδα Καλλίρης, με τον περιφερειακό σύμβουλο κο Ευριπίδη Γκιάτα και τον Διευθυντή Τεχνικών Υπηρεσιών Π.Ε. Κορινθίας κο Σωτηράκο.
Ο Δήμαρχος τους ενημέρωσε όλους, για τις ζημιές που προκλήθηκαν από την ισχυρή βροχόπτωση που έπληξε το Δήμο Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης και ζήτησε τη συνδρομή τους στην αντιμετώπισή τους.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024