Στολισμός Χριστουγεννιάτικου δένδρου στην πλατεία Δερβενίου
14 Δεκεμβρίου 2016
Τη Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου 2016, το πρωί, συγκεντρώθηκαν οι μαθητές του δημοτικού σχολείου και νηπιαγωγείου Δερβενίου, στην πλατεία και στόλισαν το χριστουγεννιάτικο δένδρο.
Τα παιδιά γεμάτα κέφι, μεγάλο μεράκι και εορταστική διάθεση, έφτιαξαν πανέμορφα χειροποίητα χριστουγεννιάτικα στολίδια, πολύχρωμες μπάλες, χριστουγεννιάτικες κάρτες, στόλισαν το δένδρο, έβγαλαν φωτογραφίες με τον Άγιο Βασίλη και τα ξωτικά του και αντάλλαξαν ευχές για τις Άγιες μέρες των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024