Επισκέψεις σε ΓΑΙΑΟΣΕ – ΕΡΓΟΣΕ – ΟΣΕ - Υπουργείο Υποδομών
24 Μαΐου 2017
Την Τρίτη 23 Μαΐου 2017 ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος, με το δημοτικό σύμβουλο κ. Νίκο Κεκερή και το Διευθυντή της Υπηρεσίας Δόμησης και Τεχνικών Υπηρεσιών κ. Χρόνη Καραγιάννη, πραγματοποίησαν επισκέψεις για θέματα του Δήμου.
Επισκέφτηκαν το Διευθύνοντα Σύμβουλο της ΓΑΙΑΟΣΕ Α.Ε. κ. Αθανάσιο Σχίζα, το Διευθυντή Στρατηγικού Σχεδιασμού της ΕΡΓΟΣΕ Α.Ε κ. Αθανάσιο Καπένη, τον Προϊστάμενο Διεύθυνσης Συντήρησης Γραμμής Κεντρικής & Νοτίου Ελλάδος στην υπηρεσία ΔΙΣΥΓ/ΥΓΚΝΕ του ΟΣΕ Α.Ε. κ. Δημήτρη Τζιβάρα και τον κ. Δημόπουλο Νικόλαο στην Ειδική Υπηρεσία Δημοσίων Έργων (ΕΥΔΕ) του Υπουργείου Υποδομών.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024