Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης στη Διεθνή Έκθεση Intersolar Europe στο Μόναχο
31 Μαΐου 2017
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος, συμμετέχοντας στην αποστολή της ΠΕΔ Πελοποννήσου, βρίσκεται στη Γερμανία, όπου θα παρακολουθήσει τη «Διεθνή Έκθεση Ηλιακής Ενέργειας και Φωτοβολταϊκών».Η μεγάλη διεθνής έκθεση για τον κλάδο της ενέργειας, πραγματοποιείται στο εκθεσιακό κέντρο του Μονάχου(31 Μαΐου έως 2 Ιουνίου 2017), συγκεντρώνοντας 1.200 εκθέτες και περισσότερους από 40.000 επισκέπτες απ' όλο τον κόσμο, σε 77.000 τμ. εκθεσιακή επιφάνεια.
Η Intersolar Europe, η Διεθνής Έκθεση & Συνέδριο Ηλιακής Ενέργειας και Φωτοβολταϊκών, εστιάζει στους τομείς των φωτοβολταϊκών, της τεχνολογίας κατασκευής φ/β και της ηλιοθερμίας.Στην αποστολή συμμετέχει ο Δημοτικός Σύμβουλος κ. Αναστάσιος Γκιολής.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024