Αντιπροσωπεία της Εθνικής Εφήβων Πετοσφαίρισης στο Ξυλόκαστρο
26 Απριλίου 2018
Την Τετάρτη 25 Απριλίου 2018, αντιπροσωπεία της Εθνικής Εφήβων Πετοσφαίρισης, επισκέφτηκε τον κ. Ηλία Ανδρικόπουλο Δήμαρχο Ξυλοκάστρου- Ευρωστίνης στο γραφείο του, μία ημέρα πριν την αναχώρησή της για τη Σλοβακία, όπου θα διεκδικήσει το εισιτήριο για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.
Τα μέλη της αντιπροσωπείας ο βοηθός προπονητή της Εθνικής Εφήβων Θανάσης Πανούσος, ο ΠΟΠ Γιάννης Σαλωνίτης και οι αθλητές της ομάδας Φροίξος Κωτσάκης, Κώστας Καπετανίδης και Άγγελος Στεφανίδης είχαν μια σύντομη συνομιλία με το Δήμαρχο, ο οποίος τους ευχήθηκε καλή επιτυχία στην πορεία τους.
Στη συνέχεια επισκέφτηκαν Δημοτικά και Γυμνάσια σχολεία του Ξυλοκάστρου και είχαν την ευκαιρία να παίξουν με τους μαθητές και να τους μάθουν κάποια από τα... μυστικά του αθλήματος
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024