Συγχαρητήρια στην SBMT Racing Team του ΓΕΛ Ξυλοκάστρου
11 Μαΐου 2018
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης Ηλίας Ανδρικόπουλος, συγχαίρει την ομάδα SBMT Racing Team του ΓΕΛ Ξυλοκάστρου, για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στον διαγωνισμό "Η Φόρμουλα 1 στα σχολεία". ΜΠΡΑΒΟ στους μαθητές Γιώργο Αθανασούλη, Νικόλα Καψή, Νίκο Μέλλιο, Περικλή Αϊδινόπουλο της Β' τάξη και Ανδρέα Κατσώνη της Α' τάξη για το ζήλο και την δημιουργικότητά τους.Ο Δήμος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης θα είναι πάντα δίπλα σας αρωγός και συμπαραστάτης σας!
Καλή συνέχεια σε όλες τις προσπάθειές σας.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024