Επίσκεψη Ιρλανδού εκπροσώπου προγράμματος Erasmus+ στο Δήμαρχο Ηλία Ανδρικόπουλο
29 Μαΐου 2018
Την Παρασκευή, 25 Μαΐου 2018, στις 10:00πμ., ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης, κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος, δέχτηκε στο γραφείο του, στα πλαίσια προπαρασκευαστικής επίσκεψης (APV) για το πρόγραμμα EVS του Erasmus+, τον κ. Leslie O’Hara, εκπρόσωπο του Ιρλανδικού οργανισμού συνεργασίας, καθώς και τον νεαρό Fergal, επερχόμενο εθελοντή του Δήμου μας, στα πλαίσια του περιβαλλοντικού προγράμματος.
Οι επισκέπτες είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν με το Δήμαρχο, θέματα σχετικά με το περιβάλλον, φυσικό ή κοινωνικό και να γνωρίσουν την πόλη του Ξυλοκάστρου, έπειτα από σύντομη ξενάγηση.
Η επίσκεψη οργανώθηκε με τη βοήθεια του γραφείου πληροφόρησης νέων του Δήμου.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024