Μαθητικός Αγώνας Δρόμου
04 Ιουνίου 2018
Την Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 και ώρα 11:00 στο Ξυλόκαστρο, διεξήχθη ο ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ για μαθητές/τριες Δημοτικών και Γυμνασίων που συνδιοργανώθηκε από τον Γ. Σ. Ξυλοκάστρου «ΑΡΙΣΤΟΝΑΥΤΗΣ» και το Δήμο Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης.
Ο κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος, Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης παρευρέθηκε στο γεγονός όπως και οι αντιδήμαρχοι, κ. Δημήτρης Κάσσιος και κ. Εμμανουήλ Αλογογιάννης καθώς και ο πρόεδρος του συλλόγου κ. Διονύσης Χωραφάς που βραβεύσαν τους μικρούς μαθητές.
Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε με αφετηρία και τερματισμό την πλατεία του Αγ. Βλασίου, με την συμμετοχή 60 παιδιών, που έτρεξαν, συναγωνίστηκαν και γέμισαν τα πρόσωπά τους με χαμόγελο και χαρά.
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά!!!
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024