Αυτοψίες στην Δημοτική Ενότητα Ξυλοκάστρου
05 Ιουνίου 2018
Την Δευτέρα 4 Ιουνίου 2018, ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων κ. Κων/νος Κουσουλός με τη μηχανικό των Τεχνικών Υπηρεσιών κ. Δήμητρα Σαμαρτζή, πραγματοποίησαν 12 αυτοψίες, στις Τ.Κ. των Αν. Τρικάλων, Ρίζας, Καμαρίου, Πιτσών, Λουτρού, Καμαρίου και Μελισσίου και στην Δ.Κ. Ξυλοκάστρου, μετά από αιτήματα δημοτών που αφορούσαν θέματα δημοτικής οδοποιίας.
Σεβόμενοι τις ανάγκες των δημοτών μας, γίνονται συνεχείς παρεμβάσεις σε όλο το οδικό δίκτυο, πραγματοποιούνται έργα καθαρισμού αγροτικών δρόμων, καθαρισμοί αυλακιών και φρεατίων απορροής όμβριων υδάτων
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024