Μια τεράστια επιτυχία από ένα λαμπρό μυαλό της πόλης μας
22 Ιουλίου 2018
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης, κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος, συγχαίρει την Βικτώρια Ζάρρου απόφοιτη του ΓΕΛ Ξυλοκάστρου για το χάλκινο μετάλλιο στο διεθνή διαγωνισμό Βιολογίας που έλαβε χώρα στην Τεχεράνη.
Η Ελληνική αποστολή κατάφερε να αποσπάσει τρία χάλκινα μετάλλια και μια εύφημη μνεία, ανάμεσα σε 70 συμμετοχές.
«Ξυλοκαστρινοί και Ευρωστίνιοι νιώθουμε περήφανοι για την μεγάλη αυτή επιτυχία της νεαρής συμπολίτισσάς μας. Ευχόμαστε στη Βικτώρια να είναι μόνο η αρχή μιας επιτυχημένης σταδιοδρομίας .
Οι γονείς της πάντα να την καμαρώνουν και να στηρίζουν τα όνειρα και τις φιλοδοξίες της. Οι προσωπικοί κόποι και η σκληρή δουλεία πάντα ανταμείβονται. Συγχαρητήρια!!»
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου –Ευρωστίνης
Ηλίας Ανδρικόπουλος
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024