Άμεση αποκατάσταση της αγροτικής οδοποιίας μετά την καταστροφική πυρκαγιά της 23ης Ιουλίου και τις καταρρακτώδεις βροχές
03 Αυγούστου 2018
Μετά την καταστροφική πυρκαγιά της 23ης Ιουλίου, τις καταρρακτώδεις βροχές που έπληξαν την περιοχή μας και τα τεράστια προβλήματα που άφησαν πίσω τους, η Δημοτική αρχή πήρε μια ακόμα πρωτοβουλία για την υποστήριξη των πληγέντων καλλιεργητών της περιοχής μας, ζητώντας την συνδρομή του Γ.Ε.ΕΘ.Α. με δύο ερπυστριοφόρα μηχανήματα και δύο γκρέιντερ. Σκοπός μας είναι η άμεση αποκατάσταση των ζημιών που έχει υποστεί το αγροτικό οδικό δίκτυο προκειμένου να διευκολυνθούν οι αγρότες μας.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024