Κοπή πίτας Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
28 Ιανουαρίου 2019
Στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, την Παρασκευή 25 Ιανουαρίου, πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας όλων των υπαλλήλων του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης.
Ο Δήμαρχος κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος ευχήθηκε μια καλή και δημιουργική χρονιά και ευχαρίστησε όλους τους υπαλλήλους για την ορθή εκτέλεση των καθηκόντων τους και την απρόσκοπτη λειτουργία των υπηρεσιών του Δήμου, συγχαίροντας τον καθένα ξεχωριστά για την προσήλωση και τη συνέπειά τους.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024