Εργαστήρι παρασκευής φυτικών σαπουνιών στο Κ.Α.Π.Η. Δερβενίου
01 Φεβρουαρίου 2019
Στα πλαίσια διεκπεραίωσης εργαστηρίων στο Κ.Α.Π.Η. Δερβενίου με σκοπό την ενεργό συμμετοχή των μελών του, πραγματοποιήθηκε χθες, Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2019 στο χώρο του Κ.Α.Π.Η., εθελοντικά ειδικό εργαστήρι παρασκευής φυτικών σαπουνιών από την κα Ελένη Δεφεράνου.
Η ανταπόκριση των μελών ήταν μεγάλη, εκφράζοντας την ικανοποίησή τους σε τέτοιου είδους ενέργειες.
Το παρόν έδωσε και ο Διευθυντής του Ευθύμιου Κέντρου Κορίνθου και άμισθος σύμβουλος του Δημάρχου σε θέματα κοινωνικής πολιτικής κ. Χρήστος Κολοκυθάς, ο οποίος έχει εκφράσει την πρόθεσή του να προσφέρει τις υπηρεσίες του με κάθε δυνατό τρόπο.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024