Επίσκεψη Δημάρχου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης στο Υπουργείο Οικονομικών
14 Φεβρουαρίου 2019
Τον Υφυπουργό Οικονομίας και Ανάπτυξης κ. Στάθη Γιαννακίδη επισκέφθηκαν εχθές Τετάρτη, ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης κ. Ηλίας Ανδρικόπουλος με τον Βουλευτή Κορινθίας κ. Γιώργο Ψυχογιό, προκειμένου να συζητήσουν με τον Υφυπουργό και υπηρεσιακά στελέχη του Υπουργείου, διάφορα θέματα του Δήμου. Υπήρξε απόλυτη συμφωνία στις αναπτυξιακές προτεραιότητες που τέθηκαν και παράλληλα εκδηλώθηκε η στήριξη της πολιτικής ηγεσίας του Υπουργείου στις όποιες προσπάθειες καταβάλλονται από το Δήμο στην κατεύθυνση αυτή.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024