Εκδήλωση Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Ξυλοκάστρου
14 Φεβρουαρίου 2019
Στην εκδήλωση που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Ξυλοκάστρου, σε συνεργασία με το Σύλλογο Διδασκόντων του σχολείου, παρευρέθη εχθές ο Αντιδήμαρχος κ. Δημήτρης Κάσσιος, ο πρόεδρος της Πρωτοβάθμιας σχολικής επιτροπής κ. Τάσος Παναγουλόπουλος και η συντονίστρια του Περιφερειακού Κέντρου Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού κ. Ζαχαρούλα Καραβά. Θέμα της εκδήλωσης ήταν «Ομιλία-Βιωματικό Σεμινάριο του συγγραφέα του βιβλίου "Το Δώρο", κ. Στέφανου Ξενάκη». Ο κ. Κάσσιος καλωσόρισε το συγγραφέα και τους παραβρισκόμενους και μίλησε για την αξία ενός καλού βιβλίου. Έδωσε συγχαρητήρια στο σύλλογο για τη δραστήρια λειτουργία του και τόνισε τη σημασία τέτοιου τύπου δράσεων.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024