Θεατρική παράσταση "Δεν Πληρώνω - Δεν Πληρώνω", του Ντάριο Φο, από την θεατρική ομάδα "Πειραματιστές"
18 Μαρτίου 2019
Η κοινή προσπάθεια της Δημοτικής αρχής και των θεατρικών ομάδων, ώστε να παρουσιάζεται η δουλειά τόσο των ομάδων του Ξυλοκάστρου όσο και της Ευρωστίνης, ευοδώθηκε. Η θεατρική ομάδα "Πειραματιστές" παρουσίασε εχθές στο θέατρο Άγγελος Σικελιανός τη θεατρική παράσταση «Δεν πληρώνω - Δεν πληρώνω» του Ντάριο Φο. Συγχαρητήρια στην κ. Τερέζα Λουίζου, που σκηνοθέτησε την παράσταση, αλλά και σε όλη την ομάδα για το εξαιρετικό αυτό αποτέλεσμα.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024