Ολοκλήρωση εκδηλώσεων εορτασμού επετείου 25ης Μαρτίου
26 Μαρτίου 2019
Με την επίσημη δοξολογία στον ιερό ναό Αγίου Βλασίου στο Ξυλόκαστρο και στον ιερό ναό Αγίου Ιωάννη στο Δερβένι, την κατάθεση στεφάνων στο Μνημείο των Ηρώων και τέλος με τις μαθητικές παρελάσεις στο Ξυλόκαστρο και στο Δερβένι, ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις εορτασμού για την επέτειο της 25ης Μαρτίου.
Η επέτειος του '21 δεν είναι μόνο για να θυμόμαστε και να τιμούμε τους αγωνιστές, αλλά και να αντλούμε δύναμη, να εμπνεόμαστε από τα διδάγματα και να πορευόμαστε σε μια εποχή με πολλές δυσχέρειες!
Χρόνια πολλά!
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024