Παράσταση από τη θεατρική ομάδα του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης «ΚΑΡΥΑΤΙΣ»
28 Μαρτίου 2019
Άλλη μια εξαιρετική παράσταση ανέβηκε εχθές στο θέατρο «Άγγελος Σικελιανός» από τη θεατρική ομάδα του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης «ΚΑΡΥΑΤΙΣ», με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Θεάτρου. Η κοινή προσπάθεια της Δημοτικής αρχής και των θεατρικών ομάδων, ώστε να παρουσιάζεται η δουλειά τόσο των ομάδων του Ξυλοκάστρου όσο και της Ευρωστίνης, έδωσε και πάλι καρπούς. Στην παράσταση παρευρέθη ο Αντιδήμαρχος κ. Δημήτρης Κάσσιος. Συγχαρητήρια στον κ. Αγγελίδη Κώστα, που σκηνοθέτησε την παράσταση, και σε όλη την ομάδα για το υπέροχο αυτό αποτέλεσμα.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024