Μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου στην Αρχαία Ολυμπία
04 Απριλίου 2019
Μια υπέροχη μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή απόλαυσαν τα μέλη του ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου, στην Αρχαία Ολυμπία, την Τρίτη 2 Απριλίου 2019. Οι εκδρομείς ξεναγήθηκαν στον αρχαιολογικό χώρο της Αρχαίας Ολυμπίας και εντυπωσιάστηκαν από τον πλούτο της Ελληνικής Κληρονομιάς αλλά και από την φυσική ομορφιά της περιοχής.
Η συγκεκριμένη εκδρομή επιχορηγήθηκε από το Δήμο Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης. Τα μέλη του ΚΑΠΗ έστειλαν ευχαριστήριο μήνυμα στο Δήμαρχο κ. Ηλία Ανδρικόπουλο για την ευαισθησία και τη στήριξη που δείχνει σε ότι αφορά το ΚΑΠΗ.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024