Σύσκεψη για τις κλοπές παραγωγικών αγαθών
05 Σεπτεμβρίου 2019
Την Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου 2019, το πρωί, πραγματοποιήθηκε σύσκεψη στο γραφείο του Δημάρχου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης κ. Βλάση Τσιώτου με τον νέο Αστυνομικό Διευθυντή Κορινθίας κ. Χαράλαμπο Τετράδη, τον Διοικητή του Αστυνομικού Τμήματος Ξυλοκάστρου κ. Παναγιώτη Γκιούλη και μέλη παραγωγικών φορέων της περιοχής.
Στη σύσκεψη συζητήθηκαν γενικότερα θέματα αστυνόμευσης που αφορούν το Δήμο μας, ενώ δόθηκε ιδιαίτερη έμφαση στο διαρκώς διογκούμενο ζήτημα των κλοπών παραγωγικών αγαθών στην περιοχή μας.
Συμφωνήθηκαν συγκεκριμένα μέτρα πρόληψης και αντιμετώπισης των προβλημάτων, καθώς και η συνεχής και αρμονική συνεργασία όλων των πλευρών ώστε να επιτευχθεί το προσδοκώμενο αποτέλεσμα.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024