Ευχές Δημάρχου για τη νέα σχολική χρονιά
10 Σεπτεμβρίου 2019
Ενόψει της έναρξης της νέας σχολικής χρονιάς 2019-2020 την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου, ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης κ. Βλάσιος Τσιώτος εύχεται στους μαθητές μία καλή και δημιουργική νέα σχολική χρονιά με αισιοδοξία και χαρά.
Ιδιαίτερες ευχές για καλή δύναμη στους εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων, οι οποίοι συμβάλλουν στην παραγωγική εξέλιξη των μαθητών και στην ολοκλήρωση των στόχων τους, καθώς επίσης στους γονείς και κηδεμόνες για την αμέριστη στήριξή τους, υλική και πνευματική.
Η Δημοτική Αρχή στέκεται αρωγός κάθε δημιουργικής προσπάθειας της εκπαιδευτικής κοινότητας του Δήμου μας, συμβάλλοντας τα μέγιστα, τόσο στη διευκόλυνση της εκπαιδευτικής διαδικασίας, όσο και στη βελτίωση των σχολικών υποδομών μας.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024