Τελέστηκε ο Αγιασμός στα σχολεία του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης
11 Σεπτεμβρίου 2019
Σήμερα, Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019, το πρωί τελέστηκε ο καθιερωμένος Αγιασμός σε όλες τις σχολικές μονάδες του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης, παρουσία του Δημάρχου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης κ. Βλασίου Τσιώτου, των Αντιδημάρχων, εκπαιδευτικών, γονέων και μαθητών.
O Δήμαρχος παρέστη στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Ξυλοκάστρου, όπου καλωσόρισε τα πρωτάκια στο σχολείο και ευχήθηκε σε όλα τα παιδιά μια χαρούμενη σχολική χρονιά. Στη συνέχεια, παρευρέθηκε στον Αγιασμό του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου και του Επαγγελματικού Λυκείου Ξυλοκάστρου.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024