Στο Δερβένι οι αγώνες της Εθνικής Εφήβων του ευρωπαϊκού Κ20
04 Δεκεμβρίου 2019
Στον Δήμο Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης και πιο συγκεκριμένα στο κλειστό γυμναστήριο Δερβενίου θα διεξαχθεί ο προκριματικός όμιλος του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Κ20 της Εθνικής Εφήβων το διάστημα 1-3 Μαΐου.
Η Εθνική Κ20 κληρώθηκε στον Ζ' όμιλο με αντιπάλους την Γερμανία, την Δανία και τη Νορβηγία.
Η επισημοποίηση της έδρας της Εθνικής έγινε σε συνάντηση της Ε.Ο.ΠΕ. με τον Δήμο Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης και συγκεκριμένα με τον δήμαρχο Βλάσση Τσιώτο. Παρόντες στην συνάντηση ήταν ο ταμίας και τεχνικός σύμβουλος Εθνικών ομάδων Τάκης Καβαλλιεράκης μαζί με τον διευθυντή της ομοσπονδίας Περικλή Μπακοδήμο και τον πρώην αθλητή και κάτοικο Ξυλοκάστρου Γιάννη Δορμπαράκη.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024