Το ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου μετέβει στο Γηροκομείο Αιγίου "ΑΓΑΠΗΣ ΜΕΛΑΘΡΟΝ - Ο ΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ"
09 Ιανουαρίου 2020
Στις 20 Δεκεμβρίου το ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου μετέβει στο Γηροκομείο Αιγίου "ΑΓΑΠΗΣ ΜΕΛΑΘΡΟΝ Ο ΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ", οπου τα μέλη του ΚΑΠΗ προσέφεραν υλική βοήθεια ( φάρμακα, τρόφιμα, ρουχισμό, είδη καθαριότητας) από το προσωπικό τους υστέρημα για τους υπερήλικες τρόφιμους του Γηροκομείου.
Πάντα κοντά σε όσους έχουν ανάγκη, το ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου είναι παρών σε όσους έχουν ανάγκη, είτε με ψυχολογική υποστήριξη και πολιτιστικές δράσεις, είτε με συνδρομή των μελών του για κοινωνικές δράσεις.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024