Δημοτική Φιλαρμονική Δερβενίου - Παρουσία στους Εορτασμούς της 196ης Επετείου της Ηρωικής Εξόδου στο Μεσολόγγι
15 Απριλίου 2022
![](/templates/yootheme/cache/16/dimotiki.filarmonik.derveniou-1628af05.jpeg)
Η Δημοτική Φιλαρμονική Δερβενίου, υπο της διεύθυνσης του αρχιμουσικού της κ. Παναγιώτη Παναγάκου, θα δώσει το παρόν στις εκδηλώσεις του Εορτασμού της 196ης Επετείου της Εξόδου της Ηρωικής Φρουράς των Ελεύθερων Πολιορκημένων της Ιεράς Πόλεως Μεσολογγίου, τη Κυριακή των Βαΐων 17 Απριλίου 2022!
Η φιλαρμονική θα αποδώσει μουσικά τα θρησκευτικά εμβατήρια: “ΑΓΙΟΣ ΜΗΝΑΣ” του αρχιμουσικού της Φιλαρμονικής Εταιρείας Κέρκυρας (“Παλαιάς”), κ. Σπυρίδωνος Προσωπάρη και "ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΡΥΠΗΤΗ" του αρχιμουσικού της Δημοτικής Φιλαρμονικής Δερβενίου, κ. Παναγιώτη Παναγάκου.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024