Υλοποίηση δράσης μαζικών στειρώσεων αδέσποτων ζώων στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης σε συνεργασία με τον Πανελλήνιο Κτηνιατρικό Σύλλογο.
04 Οκτωβρίου 2022
Λόγω της επιτακτικής ανάγκης της στείρωσης αδέσποτων ζώων, η οποία είναι συνεχώς αυξανόμενη καθόλη τη διάρκεια του έτους, και επειδή έχουν καταγραφεί περιστατικά που χρήζουν άμεσης αντιμετώπισης σε διάφορες περιοχές του Δήμου, τα οποία δεν κατάφεραν να εξυπηρετηθούν από το πρόγραμμα στειρώσεων που διενεργεί ο Δήμος σε ετήσια βάση, υλοποιείται δράση μαζικών στειρώσεων σε συνεργασία με τον Πανελλήνιο Κτηνιατρικό Σύλλογο,15 και 16 Οκτωβρίου 2022 στα κτηνιατρεία της κας Άννας Ζαχαρή ,κας Μαρίας Πάντου και κας Ελπίδας Μητσούλα, οι οποίες θα διαθέσουν αφιλοκερδώς τους χώρους των ιατρείων τους.
Για περισσότερες πληροφοριές / ραντεβού μπορείτε να απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 2743 360219
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024