Ανακοίνωση
09 Ιανουαρίου 2023
![](/templates/yootheme/cache/b1/Anakoinoseis-b18cac63.jpeg)
H Δημοτική Αρχή όπως και το σύνολο του προσωπικού μας, εκφράζουμε τη βαθειά οδύνη μας για τον αναπάντεχο χαμό της εργαζόμενης μας, Ελένης Καραγιάννη, μιας άξιας βιοπαλαίστριας και μητέρας τεσσάρων παιδιών.
Ο απροσδόκητος θάνατός της μας έχει όλους συνταράξει, ιδίως όπως αυτός επήλθε. Ωστόσο, δηλώνουμε ότι η Αρχή μας θα σταθεί, με κάθε δυνατό τρόπο και μέσο, πλάι στην οικογένειά της και ιδίως στα ανήλικα τέκνα της.
Πάνω απ’ όλα, αυτή τη στιγμή προέχει όλοι μας να σεβαστούμε τον ανείπωτο πόνο της οικογένειας, η οποία δεν έχει ακόμη αποχαιρετήσει οριστικά τον άνθρωπό της και σιωπηλά να είμαστε δίπλα τους στις τραγικές γι’ αυτούς στιγμές.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024