Κοπή Πίτας Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
13 Φεβρουαρίου 2023
Την Παρασκευή 10.02 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Ξυλοκάστρου, πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Δήμου, με τη συμμετοχή όλων των Υπαλλήλων, Αντιδημάρχων και Δημοτικών Συμβούλων. Την εκδήλωση τίμησαν ο Υφυπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων κ. Χρίστος Δήμας, ο Βουλευτής Κορινθίας κ. Κώστας Κόλλιας, η πρώην Βουλευτής και υποψήφια κ. Κατερίνα Γκέκη Φαρμάκη, και η πολιτευτής κ. Χριστίνα Γ. Οικονόμου. Ο Δήμαρχος κ. Βλάσιος Τσιώτος έκοψε την πίτα, ευχήθηκε σε όλους τους υπαλλήλους καλή και δημιουργική χρονιά με υγεία σε αυτούς και τις οικογένειές τους και έδωσε τον λόγο στους επίσημους παρευρισκόμενους να χαιρετήσουν την εκδήλωση και να ευχηθούν με τη σειρά τους.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024