Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανέργους με αναπηρία ή/και χρόνιες παθήσεις για συμμετοχή σε Πρόγραμμα συμβουλευτικής, επαγγελματικής κατάρτισης και πιστοποίησης
07 Μαρτίου 2023
![](/templates/yootheme/cache/b1/Anakoinoseis-b18cac63.jpeg)
Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την επιλογή ωφελούμενων στο πλαίσιο υλοποίησης του Υποέργου 2 «Συμβουλευτική, επαγγελματική κατάρτιση και πιστοποίηση»
του Έργου «Καταπολέμηση των διακρίσεων και προώθηση της κοινωνικής και εργασιακής ένταξης για τα άτομα με αναπηρία, χρόνιες παθήσεις και τις οικογένειές τους που διαβιούν στην Περιφέρεια Πελοποννήσου ‘ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ’» στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Πελοπόννησος» 2014-2020
Δείτε περισσότερες πληροφορίες στο συνημμένο
Κατηγορία
Σχετικά έγγραφα
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024