Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η επιστημονική ημερίδα με θέμα τον καρκίνο του μαστού από τον «ΑΥΛΟ» και το ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου
04 Απριλίου 2023
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η επιστημονική ημερίδα με θέμα τον καρκίνο του μαστού, που διοργάνωσε ο Μουσικός και Μορφωτικός Σύλλογος Ξυλοκάστρου “Ο ΑΥΛΟΣ”, σε συνεργασία με το ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου, τη Κυριακή το απόγευμα.
Η εκδήλωση έγινε στον χώρο του ΚΑΠΗ και το θέμα της ήταν "ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΛΗΨΗ-ΘΕΡΑΠΕΙΑ", με ομιλητή τον Ιατρό Χειρουργό Ογκολόγο κ. Γεώργιο Σίνο. Ενδιαφέρουσα και πολύ κατατοπιστική η ομιλία του επιστήμονα, πολλά τα ερωτήματα και οι απορίες του κοινού.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024